Künye

İletişim

igdir
asd
   

IĞDIR AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELİRLENDİ

           Ak Parti il başkanlığında İlimiz Belediye başkan adaylığı için teamül yoklaması yapıldı.

          Ak Partisinde Belediye başkanlığı için daha önce müracaatı olan Cesim Güneş dışında İl Başkanı Mustafa Buluş, eski milletvekillerimizden Adil Aşırım, Av. Ahmet Tutulmaz, Ecz. Ferdi Turan, İl Bşk. Yrd. Ergün Aras, Mrk. İlçe Bşk. Hasan Güneş, Şoförler ve Otomobilciler Dernek Bşk. Selahattin Artantaş ve Tüccarlarımızdan Mahmut Şek başvuruda bulunmuşlardır.

         Karakoyunlu İlçesinden;  Mevcut Başkan Ziyatali Deliktaş, H. Kirman Kaya, Cemal Çalışkan,

         Tuzluca İlçesinden; Ali Maman, İsmet Yüce ile Mustafa Korkusuz,

        Aralık İlçesinden; Yıldırım Turan, İman Tazegün, Orhan Kini ve Bayram Teksay aday adayı olduklarını açıklamış bulundular.

        Teamül yoklamasına; İlimiz Merkez ve ilçelerinden toplam 450’ye yakın kişi katılmış ve oy kullanmışlardır.
        Teamül yoklamasına katılan adaylarla ilgili sonuçlar, tahminen bir hafta sonra Parti Genel Merkezi tarafından açıklanacaktır.

        Ancak, yapılan teamül yoklamasının bir formaliteden ibaret olduğu, gösterilen isimler arasında İl Başkanı Mus tafa Buluş’un kesin aday olacağı kuvvetle muhtemel görül mektedir.

        Adaylığına kesin gözüyle baktığımız Mustafa Buluş; ilimizde sevilen, sayılan ve bir o kadar da takdir gören bir hemşerimizdir. Onun aday oluşu, partisine güç katacak, kazanmasında büyük rol oynayacaktır.

        İnanıyoruz ki, Mustafa Buluş ; AKP nin Iğdır’daki makus talihine son verecek, iktidarına bir belediye, bir belediye  başkanı katmasına vesile olacaktır.

        Mustafa Buluş’a ve partisine hayırlı olması dileğiyle başarı ve muvaffakiyetler dileriz.

        Av. Mustafa Buluşla ilgili olarak görüş ve düşüncelerimize ileriki sayılarımızda geniş yer vereceğiz.

Kategori: Genel, Iğdır Haberleri, Manşet, Manşet Üstü, Sağ Bölüm, Son DakikaEklenme Tarihi: 17 Kas 2013Ekleyen:
Konu Yazarı: ...

4 Yorum gonderildi. “IĞDIR AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELİRLENDİ”

 1. avatar Yavuz diyor ki:

  Sizi gidi uyanıklar, azeriyi aday göstermedikleri için mutluluktan uçuyorsunuz. bir de yazılan yorumda dalga geçer gibi başarılı olacağını iddaa ediyorsunuz. görünen köy klavuz istemez. BDP ile MHP başabaş gidecek kazanan 2009 tarihe göre mhp ama artan kürt nufüsu azalan azeri nüfusu oranı bu seçimde neticeyi belirleyecek. Iğdır için hayırlı olan olsun. her bölgeye aynı düzeyde hizmet şart buna dikkat edelim.

 2. avatar İBBRAHİM GÜREL diyor ki:

  SAYIN MUSTAFA BULUŞUN AKP IĞDIR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN TEMAÜL YOKLAMASINDAN BİRİNCİLİKLE ÇIKMASI , KENDİSİNİNDE HUKUKÇU OLMASI VE ADİL HUKUKUN GEREĞİ OLARAK SAYIN MUSTAFA BULUŞUN AKP DEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLARAK ADAYLAR ARASINDA KIYASIYA BİR MUCADELE SONUCUNDA BENDE SAYIN BULUŞUN KAZANARAK IĞDIRIMIZA GÜZEL HİZMETLER GETİRECEĞİNE İNANIYORUM. TÜM IĞDIRLI HEMŞERİLERİME SESLENİYORUM. İKTİDAR PARTİSİNİN NİMETLERİNDEN YARARLANMAMIZ İÇİN AKP ADAY MUSTAFA BULUŞU CANI GÖNÜLDEN DESTEKLEYECEĞİMİZİ BEN ŞAHSEN İLAN EDİYORUM.

 3. avatar uğur artantaş diyor ki:

  sayın atalay sever selahattin artantaş adaylık başvurusunda nazaman bulunmuş ve sen nerdeydin kulakdan dolma laflarla insanların adlarını yıpratma buda sana son sözümüz olsun

Yorum Yap

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  

Aynı Kategorideki HaberlerKategori: Genel, Iğdır Haberleri, Manşet, Manşet Üstü, Sağ Bölüm, Son Dakika


Yazar Kadrosu

 
avatar
   

  Manşet Haberler

   
   

  Hava Durumu

   

  Iğdır İçin Anlık Tahmin...

   

  Gazete Manşetleri

   
  Akşam
  Dünya
  Birgün
  Fanatik
  Türkiye
  Milli Gazete
  Takvim
  Vatan
  Sabah
  Fotospor
  Bugün
  Güneş
  İst Ticaret
  Orta Doğu

  Anket